Nefesini Doğru Kullanmak…

Sadece hayatta kalmak için yaptığımız bir şey mi? Yoksa mutluluğu yakalamak, potansiyelimizi fark etmek, kendimizi daha iyi ifade etmek ve vücuttaki hormonları daha sağlıklı salgılayabilmek için önemli mi?

Topluluğa Sunum Yapmak…

Ölüm korkusundan bile daha büyük bir korku olmasının sebebi nedir? Sunum yapmak sadece iş hayatımızda mı bizi yukarıya taşır? Yoksa topluluğa iyi bir sunum yapmak bizi her yerde etkili bir lider yapar mı?

Kendini İfade Etmek…

En yakınlarımıza kendimizi ifade edebiliyor muyuz? Yoksa en sevdiğimiz insanların isteklerini, hayallerini dinlemeye bir dakika bile tahammül edemiyor muyuz? İnsanları yargılıyor, suçluyor muyuz? Bunları yaptıkça kendimizi ifade edebiliyor muyuz? Kendimizi insanlara ifade edebilmek bizi mutlu bir insan, kendini ifade eden insanlar mutlu bir toplum oluşturur mu?

Peki en önemli soru:

Bunlar bir günde öğrenilir mi?

Hayır. Ama bir günlük eğitimde paylaşacağımız tecrübeler, yapacağımız aktiviteler ve anlatacaklarımız sizde tüm hayatınızı değiştirecek bir etki bırakabilir. Bunda sonra siz iç motivasyonunuz ve disiplininiz ile devam ettiğinizde, istediklerinize ulaşmanız kaçınılamaz.

Biz bu yolun başında, sürecinde ve sonrasında sizin yanınızda olmak ister, sizden de birçok şey öğrenmek isteriz.

Eğitimimizin sonunda katılımcılara katılım sertifikası dağıtılacaktır.

Bol ilhamlı günler,